Loading…

Kausa programma 2019

01.11.2019.

8:00 Čempionāta biroja atvēršana (Info Centrs „JR”);
08:00 – 10:30 Dalībnieku pieteikumu reģistrācija distancēm ar laika kontroli un akreditācija;
08:00 – 10:30 Reģistrācija un medicīniskās pārbaudes dalībniekiem uz distanci „450m”;
11:00 – 12:00 1.distance – 50m brīvajā stilā ar laika kontroli (13 vecuma grupās sievietēm un vīriešiem) sākot ar vecāko sieviešu grupu;
12:00 – 13:00 2.distance – 100m brīvajā stilā ar laika kontroli (13 vecuma grupās sievietēm un vīriešiem) sākot ar vecāko sieviešu grupu;

13:00 – 14:00 3.distance – 100m brass “Head-Up” ar laika kontroli (13 vecuma grupās sievietēm un vīriešiem) sākot ar vecāko sieviešu grupu;
14:30 – 16:30 4.distance – Izturības peldējums – 450m brīvajā stilā ar laika kontroli (9 vecuma grupās sievietēm un vīriešiem, tikai no „B” līdz „J” vecuma grupai, peldētājiem no 20 līdz 70 gadiem);

17:00 – 18:30 Uzvarētāju apbalvošana (Sākuma laiks var būt agrāk!)

02.11.2019.

08:00 Čempionāta biroja atvēršana (Info Centrs „JR”)
08:00 – 10:30 Dalībnieku pieteikumu reģistrācija distancēm ar laika kontroli, ziņojumi, informācija, iesildīšanās, stafešu reģistrācija līdz plkst.10:30.
11:00 – 11:15 Atklāšanas ceremonija.
11:20 – 11:50 1.distance – Jauktā stafete 4 x 25 m brīvajā stilā ar laika kontroli 2 vecuma grupās S1 (lidz 150g.) un S2 (151g.+);
11:55 – 13:00 2.distance – 25m brass “Head-Up” ar laika kontroli (13 vecuma grupās sievietēm un vīriešiem) sākot ar vecāko sieviešu grupu;
13:05 – 14:00 3.distance – 25m tauriņstils “ICE Fly”ar laika kontroli (13 vecuma grupās sievietēm un vīriešiem) sākot ar vecāko sieviešu grupu;
14:05 – 14:55 4.distance – 25m brīvajā stilā ar laika kontroli (13 vecuma grupās sievietēm un vīriešiem) sākot ar vecāko sieviešu grupu;

15:00 – 16:00 5.distance – 50m brass “Head-Up” ar laika kontroli (13 vecuma grupās sievietēm un vīriešiem) sākot ar vecāko sieviešu grupu;
16:00 – 16:15 6.distance – „TAUTAS KLASE” „Jaunie Roņi”– iemērkšanās aukstajā ūdenī;
16:15 – 16:30 7.distance – „TAUTAS KLASE” „Roņi” – peldēšana ne vairāk par 25m – brīvā stilā, bez laika kontroles;
16:30 – 16:50 8.distance – „TAUTAS KLASE” „Polārlāči” – peldēšana ne vairāk par 50m – brīvā stilā, bez laika kontroles;
17:00 – 18:00 
Uzvarētāju apbalvošana un noslēguma ceremonija (Sākuma laiks var būt agrāk!)

19:00 – 24:00  Gala Ballīte (Kafejnīca „Silva” Driksas iela 7, Jelgava)

03.11.2019.

11:00 – 12:00 Kopīgais draudzīgais peldējums upē (čempionāta norises vieta) ar saunu un kublu.

(Atkarībā no laika apstākļiem un pieteikto dalībnieku skaita organizatoram ir tiesības mainīt programmu, mutiski informējot sacensību dalībniekus. Jelgavas atklātais čempionāts tiks atlikts jā ūdens līmeņis paaugstināsies virs normas un arī jā upes strāva palielināsies virs normas).