Loading…

Start list

Name
Surname
Sex
Country
Age group
Distances
Andris
Jonelis
Male
Latvia
50m Breaststroke
Gints
Vimba
Male
Latvia
50m Breaststroke
Janis
Brunins
Male
Latvia
50m Breaststroke
Viesturs
Lasmanis
Male
Latvia
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Tatyana
Gozheva
Female
Russia
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Marina
Bolotnikova
Female
Latvia
25m Breaststroke
SOFIA
KARKACHEVA
Female
Russia
25m Breaststroke
Sergeis
Juhno
Male
Latvia
100m Freestyle
Merilin
Metsalv
Female
Estonia
100m Freestyle
GEORGI
TINJAKOV
Male
Estonia
50m Breaststroke
Tatiana
Morozova
Female
Russia
50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Ilona
Kuļbacka
Female
Latvia
25m Butterfly
Pāvels
Piščiks
Male
Latvia
25m Breaststroke
Janis
Viksna
Male
Latvia
25m Breaststroke
Natalia
Cherniavskaia
Female
Russia
25m Breaststroke
Evelin
Jogeda
Female
Estonia
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Ainārs
Gudēvics
Male
Latvia
450m Endurance
Agris
Samcovs
Male
Latvia
50m Breaststroke
Jānis
Zeltiņš
Male
Latvia
50m Freestyle
KIRILL
POROSHIN
Male
Russia
25m Butterfly
Viktors
Valainis
Male
Latvia
25m Butterfly, 50m Freestyle
Viktor
Palagnyuk
Male
Russia
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
DMITRII
ZAYTCEV
Male
Russia
450m Endurance
Malle
ELVET
Female
Estonia
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Elands
Kleins
Male
Latvia
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Artjom
Petrov
Male
Latvia
25m Breaststroke
Edmunds
Martinsons
Male
Latvia
100m Freestyle
Kristaps
Catlaks
Male
Latvia
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Tatiana
Gavrilenkova
Female
Russia
50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Inese
Puriņa
Female
Latvia
25m Breaststroke
Ruth
Mariñosa López
Female
Spain
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Ruth
Mariñosa López
Female
Spain
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Kristaps
Rupmanis
Male
Latvia
50m Freestyle
Merilin
Metsalu
Female
Estonia
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Anton
Bazõlev
Male
Estonia
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Evelin
Jogeda
Female
Estonia
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Vija
Tile
Female
Latvia
100m Freestyle
Jānis
Kirilko
Male
Latvia
50m Freestyle, 450m Endurance
Simo
Teesalu
Male
Estonia
25m Breaststroke, 50m Freestyle
Viktors
Bakanovs
Male
Latvia
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Janek
Kotsalainen
Male
Estonia
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
egons
Gūtmanis
Male
Latvia
25m Breaststroke
Sandra
Gūtmane
Female
Latvia
25m Breaststroke
Diana
Puttonen
Female
Russia
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
NATALIA
ALESHCHENKO
Female
Russia
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Fridons
Pipija
Male
Latvia
100m Freestyle
Aigars
Šlosbergs
Male
Latvia
50m Freestyle
Jevgenijs
Davidkins
Male
Latvia
25m Breaststroke, 50m Freestyle
Robert
SARNET
Male
Estonia
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
MARIIA
TULAEVA
Female
Russia
50m Breaststroke
STEPAN
TULAEV
Male
Russia
50m Breaststroke, 100m Freestyle
MIKHAIL
TULAEV
Male
Russia
25m Butterfly
GUNTARS
JĒKABSONS
Male
Latvia
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Anna Magdalena
Suszynska
Female
Poland
450m Endurance
VIACHESLAV
RZHAVTCEV
Male
Russia
25m Butterfly, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Lembit
Laht
Male
Estonia
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Valentīna
Ļeonova
Female
Latvia
50m Freestyle
Valentina
Giļova
Female
Latvia
50m Freestyle
Uģis
Eida
Male
Latvia
50m Freestyle
inga
Ozolina
Female
Latvia
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 100m Freestyle
GUNTA
OSTROVSKA
Female
Latvia
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 100m Freestyle, 450m Endurance
Olga
Žukoviča
Female
Latvia
25m Breaststroke
Bruno
Vītoliņš
Male
Latvia
25m Butterfly
Leo
Kopics
Male
Latvia
25m Breaststroke
Gints
Kopics
Male
Latvia
25m Breaststroke
Sannija
Samsone Baranauska
Female
Latvia
100m Freestyle
Antons
Voitovs
Male
Latvia
25m Butterfly, 25m Breaststroke
Roman
Karkachev
Male
Russia
F - 1969-1965
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 450m Endurance
Wandratsch
Christof
Male
Germany
F - 1969-1965
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Līga
Rozenšteina
Female
Latvia
F - 1969-1965
50m Freestyle
Piotr
Biankowski
Male
Poland
D - 1979-1975
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Nikolai
Pribylski
Male
Estonia
H - 1959-1955
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Салмин
Алексей
Male
Russia
F - 1969-1965
25m Breaststroke
Анфиса
Салмина
Female
Russia
A1 - 2005 and younger
50m Breaststroke
Aleksei
Tereštšenkov
Male
Estonia
G - 1964-1960
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Valerijs
Kislakovskis
Male
Latvia
G - 1964-1960
25m Butterfly, 50m Freestyle
Igor
Medianik
Male
Russia
E - 1974-1970
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Pavel
Lauko
Male
Slovakia
H - 1959-1955
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Bruno
Nopponen
Male
Estonia
E - 1974-1970
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Andis
Bukonts
Male
Latvia
H - 1959-1955
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Tiia
Brakmann
Female
Estonia
H - 1959-1955
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
GEORGI
TINJAKOV
Male
Estonia
H - 1959-1955
25m Breaststroke
Katrina
Yrjö-Koskinen
Female
Finland
A1 - 2005 and younger
25m Breaststroke
Pavel Ümarik
Ümarik
Male
Estonia
F - 1969-1965
50m Breaststroke, 100m Freestyle, 450m Endurance
sergej
mironov
Male
Russia
E - 1974-1970
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Kristiina
Arusoo
Female
Estonia
D - 1979-1975
25m Butterfly, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Sirje
Voolmaa
Female
Estonia
I - 1954-1950
25m Butterfly, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Ints
Tirkovskis
Male
Latvia
F - 1969-1965
50m Freestyle, 100m Freestyle
Olga
Begunova
Female
Russia
F - 1969-1965
25m Breaststroke
Jeļena
Kovaļova
Female
Latvia
F - 1969-1965
50m Freestyle
Jurijs
Kuriševs
Male
Latvia
I - 1954-1950
25m Breaststroke
Sergey
Gorbatenko
Male
Russia
E - 1974-1970
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Olev
Kooskora
Male
Estonia
G - 1964-1960
25m Butterfly, 25m Breaststroke
Jeļena
Kovaļova
Female
Latvia
F - 1969-1965
50m Breaststroke
Eili
Paap
Female
Estonia
D - 1979-1975
25m Butterfly, 25m Breaststroke
Vladislavs
Bergmanis
Male
Latvia
C - 1989-1980
25m Breaststroke, 50m Freestyle
Irina
Ossipowski
Female
Finland
G - 1964-1960
25m Breaststroke
Maria
Sarantsina
Female
Finland
H - 1959-1955
25m Breaststroke
Anda
Zvigule
Female
Latvia
H - 1959-1955
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Arnis
Ozols
Male
Latvia
J - 1949-1945
50m Freestyle
Alfred
Bramanis
Male
Latvia
F - 1969-1965
100m Freestyle
Anna Magdalena
Suszynska
Female
Poland
I - 1954-1950
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Maria Luisa
Lozano Letelier
Female
Brazil
D - 1979-1975
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Erkki
Kasenurm
Male
Estonia
D - 1979-1975
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Juris
Andžāns
Male
Latvia
F - 1969-1965
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Alfred
Bramanis
Male
Latvia
F - 1969-1965
450m Endurance
Igors
Mihaļevs
Male
Latvia
C - 1989-1980
50m Freestyle, 100m Freestyle
Aleksandrs
Besklubenko
Male
Latvia
G - 1964-1960
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Mark
Conlon
Male
Ireland
C - 1989-1980
50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Andrew
Ryan
Male
Australia
C - 1989-1980
50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Inga
Krivcova
Female
Latvia
E - 1974-1970
25m Butterfly, 50m Breaststroke, 100m Freestyle
Valentīna
Ļeonova
Female
Latvia
J - 1949-1945
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Łukasz
Suchecki
Male
Poland
C - 1989-1980
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Nataļja
Ņevostrujeva
Female
Latvia
E - 1974-1970
50m Freestyle, 100m Freestyle
Iwona
Panas
Female
Poland
C - 1989-1980
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Marina
Zotova
Female
Latvia
G - 1964-1960
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Daniil
Sytsevich
Male
Belarus
A2 - 2004-2000
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Oleg
Zhigalo
Male
Belarus
G - 1964-1960
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Yahor
Rukovich
Male
Belarus
B - 1999-1990
50m Breaststroke
Aliaksandr
Shershan
Male
Belarus
B - 1999-1990
25m Breaststroke
Mikalai
Malashchuk
Male
Belarus
A2 - 2004-2000
50m Breaststroke
Tatsiana
Beher
Female
Belarus
E - 1974-1970
25m Butterfly, 25m Breaststroke
Olga
Karkacheva
Female
Russia
F - 1969-1965
25m Breaststroke
Kirill
Porshin
Male
Russia
C - 1989-1980
450m Endurance
Vladimir
Cherniavskii
Male
Russia
G - 1964-1960
25m Butterfly, 450m Endurance
Ivars
Timko
Male
Latvia
D - 1979-1975
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Andris Epners
Epners
Male
Latvia
B - 1999-1990
50m Freestyle
Mariia Yrjö-Koskinen
Yrjö-Koskinen
Female
Finland
G - 1964-1960
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Artur
Tikkerbär
Male
Estonia
G - 1964-1960
25m Butterfly, 50m Freestyle
Raits
Valters
Male
Latvia
G - 1964-1960
50m Freestyle
Lembit
Laht
Male
Estonia
J - 1949-1945
25m Butterfly, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Merle
Vantsi
Female
Estonia
F - 1969-1965
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Svetlana
Sanceva
Female
Latvia
C - 1989-1980
50m Freestyle
Jānis
Balodis
Male
Latvia
H - 1959-1955
25m Breaststroke
Sarma
Kočāne
Female
Latvia
G - 1964-1960
25m Breaststroke
Līga
Saulīte
Female
Latvia
J1 - 1944-1940
25m Breaststroke
Vasilijs
Kudiķis
Male
Latvia
J1 - 1944-1940
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Viacheslav
Tikhonov
Male
Russia
F - 1969-1965
25m Butterfly, 50m Freestyle
Yufu
Zhao
Male
China
H - 1959-1955
50m Freestyle, 100m Freestyle
Наталья
Нефедова
Female
Russia
C - 1989-1980
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Наталья
Нефедова
Female
Russia
C - 1989-1980
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Наталья
Нефедова
Female
Russia
C - 1989-1980
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Svetlana
Šanceva
Female
Latvia
C - 1989-1980
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Viktorija
Gedroviča
Female
Latvia
A2 - 2004-2000
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Freestyle
Валерий(Valerii) Bogomolov
Богомолов(Bogomolov)
Male
Russia
H - 1959-1955
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Freestyle
Nauris
Pundors
Male
Latvia
C - 1989-1980
25m Breaststroke
Salla
Lamminpää
Female
Finland
F - 1969-1965
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Salla Lamminpää
Lamminpää
Female
Finland
F - 1969-1965
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Aleksandrs
Mihailenko JR
Male
Latvia
A1 - 2005 and younger
25m Breaststroke
Jekaterina
Andrejeva
Female
Latvia
E - 1974-1970
25m Breaststroke
Aleksandrs
Mihailenko
Male
Latvia
C - 1989-1980
25m Breaststroke, 50m Freestyle
Alder
Harkmann
Male
Estonia
C - 1989-1980
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Inga
Gedroviča
Female
Latvia
E - 1974-1970
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Reyna
Carrasco ochoa
Female
Mexico
A2 - 2004-2000
25m Butterfly
Jessi
Isomaa
Female
Finland
A1 - 2005 and younger
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Freestyle
Barbara
Hernandez
Female
Chile
C - 1989-1980
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Gunta
Fetere-Fektere
Female
Latvia
G - 1964-1960
25m Breaststroke, 50m Freestyle
Eļena
Miezīte
Female
Latvia
F - 1969-1965
25m Breaststroke
Kārlis
Grundmanis
Male
Latvia
G - 1964-1960
50m Freestyle
Aleksei
Shum
Male
Russia
A2 - 2004-2000
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Lada
Vrubļevska
Female
Latvia
F - 1969-1965
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Dmitrijs
Žigunovs
Male
Latvia
B - 1999-1990
50m Breaststroke, 100m Freestyle
Kirill
Bazhenov
Male
Russia
A2 - 2004-2000
25m Butterfly, 50m Freestyle
Kirill
Bazhenov
Male
Russia
A2 - 2004-2000
25m Butterfly, 50m Freestyle
Ričards
Batarags
Male
Latvia
E - 1974-1970
25m Breaststroke, 50m Freestyle
Vitalijs
Zogla
Male
Latvia
G - 1964-1960
25m Butterfly, 50m Breaststroke
Matthew
Davenport
Male
United Kingdom
E - 1974-1970
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Wade
Stokes
Male
Estonia
F - 1969-1965
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Jury
Ponomarev
Male
Russia
J - 1949-1945
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Aleksandrs
Jakovlevs
Male
Latvia
F - 1969-1965
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Kim
Silvasti
Male
Sweden
E - 1974-1970
50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Yury
Koshelev
Male
Russia
G - 1964-1960
25m Breaststroke, 50m Freestyle
Shelby
Donoghue
Female
United Kingdom
E - 1974-1970
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Nataļja
Puzanova
Female
Latvia
F - 1969-1965
25m Breaststroke
Aleksandrs
Puzanovs
Male
Latvia
F - 1969-1965
25m Breaststroke
Sergei
Mulkov
Male
Russia
A2 - 2004-2000
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Sergei
Mulkov
Male
Russia
A2 - 2004-2000
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Diana
Puttonen
Female
Russia
B - 1999-1990
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Олег
Чекушкин
Male
Russia
G - 1964-1960
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Василий
Тетерин
Male
Russia
H - 1959-1955
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Anatolijs
Bartkevics
Male
Latvia
H - 1959-1955
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Anatolijs
Bartkevics
Male
Latvia
H - 1959-1955
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Pavel
Ryndov
Male
Russia
C - 1989-1980
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Robert
Sarnet
Male
Estonia
A2 - 2004-2000
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Jaqueline
Jänike
Female
Germany
G - 1964-1960
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Andrid
Epners
Male
Latvia
B - 1999-1990
50m Freestyle
Nataliy
Tabachinskay
Female
Russia
H - 1959-1955
25m Breaststroke, 50m Freestyle
Tatiana
Morozova
Female
Russia
D - 1979-1975
50m Breaststroke, 100m Freestyle
Sergei
Bukharin
Male
Russia
H - 1959-1955
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Sergejs
Lebedkovs
Male
Latvia
H - 1959-1955
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Freestyle
Jurijs
Jakovlevs
Male
Latvia
J2 - 1939 and older
25m Breaststroke
Eivids
Putrinskas
Male
Latvia
E - 1974-1970
100m Freestyle, 450m Endurance
Andrejs
Kovalovs
Male
Latvia
D - 1979-1975
100m Freestyle
Tanja-Maria
Laakso
Female
Finland
E - 1974-1970
25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Андрей
Грауле
Male
Russia
D - 1979-1975
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Андрей
Грауле
Male
Russia
D - 1979-1975
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke
Laurence
Dalboussiere
Female
France
G - 1964-1960
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Rauno Pärg
Pärg
Male
Estonia
C - 1989-1980
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Alena
Batsianouskaya
Female
Belarus
F - 1969-1965
25m Breaststroke
Sinne
Lundgaard
Female
Denmark
F - 1969-1965
50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Antti
Mäkinen
Male
Finland
B - 1999-1990
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Mihails
Petrisins
Male
Latvia
C - 1989-1980
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Ivans
Bergmanis
Male
Latvia
I - 1954-1950
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle
Valērijs
Vahmjaņins
Male
Latvia
G - 1964-1960
25m Breaststroke
Janis
Buna
Male
Latvia
D - 1979-1975
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
konstantin
perepelkin
Male
Russia
E - 1974-1970
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Valentīns
Ivanovs
Male
Latvia
F - 1969-1965
25m Breaststroke
Ксения
Смирнова
Female
Russia
B - 1999-1990
50m Freestyle
Diāna
Timermane
Female
Latvia
B - 1999-1990
25m Breaststroke
Tatjana
Jefimova
Female
Latvia
F - 1969-1965
25m Breaststroke
Ксения
Смирнова
Female
Russia
B - 1999-1990
50m Freestyle
Алексей
Павленко
Male
Russia
D - 1979-1975
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Kristīne
Rāte
Female
Latvia
D - 1979-1975
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Sophie Robinson
Robinson
Female
United Kingdom
C - 1989-1980
25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Jaroslav
Zeman
Male
Czech Republic
F - 1969-1965
50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Bernard
Nizet
Male
Czech Republic
H - 1959-1955
50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Bernard
Nizet
Male
Czech Republic
H - 1959-1955
50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Zuzana
Pátková
Female
Czech Republic
G - 1964-1960
50m Freestyle, 450m Endurance
Peggy
Hennig
Female
Germany
F - 1969-1965
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Elke
Ortloff
Female
Germany
I - 1954-1950
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle, 450m Endurance
Davaadorj
SHagdarsuren
Male
Mongolia
E - 1974-1970
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle
Natalia
Petushok
Female
Latvia
E - 1974-1970
25m Breaststroke
Aleksandrs
Jakovlevs JR
Male
Latvia
A2 - 2004-2000
25m Butterfly, 25m Breaststroke, 50m Breaststroke, 50m Freestyle, 100m Freestyle